Końcówka okrągła do kija trekkingowego 2 szt.

5,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Końcówka okrągła do kija trekkingowego 2 szt.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

KOŃCÓWKA DO KIJA TREKKINGOWEGO

AMORTYZUJE – nasadka ułatwia poruszanie się po różnego rodzaju nawierzchniach miękkich i twardych, takich jak asfalt, beton, żwir, grunt czy trawa.

CHRONI PRZED ZNISZCZENIEM – zaślepka zapobiega starciu i zniszczeniu końcówki kijka.

POSIADA BIEŻNIK – specjalnie wyprofilowany bieżnik zwiększa przyczepność kijka do podłoża i zmniejsza tym samym możliwość poślizgnięcia i ryzyka upadku.

METALOWA WKŁADKA W ŚRODKU – umieszczona wewnątrz nasadki uchroni przed przebiciem osłony przez grot kijka.

SPECYFIKACJA:

kolor: czarny

wymiary (szer/wys): 2,3/3,8cm

średnica otworu: 1cm

waga: 10g

Nasadka do kija trekkingowego to niezbędna rzecz przy uprawianiu hobby, jakim jest nordic walking. Nasadka wykonana z gumy posiada właściwości amortyzujące. Ułatwia poruszanie się po rożnego rodzaju nawierzchniach miękkich i twardych, takich jak asfalt, beton, żwir, grunt czy trawa. Doskonale sprawdzi się na polnych drogach, w lesie, a także na chodniku, kostce czy utwardzonej drodze wiejskiej. Dodatkowo zaślepka zapobiega starciu końcówki kija, chroni go przed zniszczeniem i tym samym przedłuża trwałość użytkowania.

Nasadka posiada specjalnie wyprofilowany bieżnik, który zwiększa przyczepność kijka do podłoża i zmniejsza tym samym możliwość poślizgnięcia i ryzyka upadku. W środku nasadki znajduje się metalowa wkładka, aby uchronić przed przebiciem osłony przez grot kijka.

Z pomocą nakładki zadbasz zarówno o swoje bezpieczeństwo, jak i o żywotność swoich kijków. Nasadka jest uniwersalna i pasuje do różnego rodzaju kijków treningowych.

Tagi: Końcówka okrągła do kija trekkingowego 2 szt. tanio, Końcówka okrągła do kija trekkingowego 2 szt. outlet sportowy, Końcówka okrągła do kija trekkingowego 2 szt. promocja, Końcówka okrągła do kija trekkingowego 2 szt. sklep online

3 Przedmioty