Materac welurowy 2-osobowy 203x183x22cm Bestway 67004

99,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Materac welurowy 2-osobowy 203x183x22cm Bestway 67004

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

MATERAC DWUOSOBOWY

ODPORNY NA USZKODZENIA – wykonany z gładkiego i elastycznego materiału winylowego, który amortyzuje uderzenia i minimalizuje ryzyko przedziurawienia.

ZAWÓR SZYBKIEGO SPUSTU – wyposażony w ułatwiający napełnianie i opróżnianie zawór.

STABILNA KONSTRUKCJA – specjalnie zaprojektowane wzmocnienia konstrukcji COIL BEAM zapewniające sprężystość i wygodę.

WELUROWE POKRYCIE – gwarantuje przyjemny wypoczynek dzięki miękkiej strukturze.

SPECYFIKACJA:

kod produktu Bestway: 67004

wymiary zestawu po nadmuchaniu (dł/szer/wys): 203/183/22cm

wymiary opakowania (dł/szer/wys): 35/13/30,5cm

waga: ~4,5kg

Prawidłowy wypoczynek to podstawa udanego dnia i zebrania dużej ilości pozytywnej energii. Jednak przede wszystkim jest to niezbędna czynność konieczna dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Wykonany z wytrzymałego materiału winylowego, dmuchany materac pozwoli cieszyć się zasłużonym snem w każdym miejscu. Za wytrzymałość, sprężystość, stabilność oraz wygodę materaca odpowiada konstrukcja typu COIL BEAM. Pionowe rurki znajdujące się wewnątrz, umożliwiają równomierny rozkład ciśnienia powietrza oraz sił działających na powierzchnię materaca. Dzięki temu jest on sprężysty i nie ugina się nadmiernie pod naciskiem.

Powierzchnia przenośnego materaca została pokryta welurem. Gwarantuje to odpowiednią przyczepność w przypadku używania pościeli do spania. Materiał powierzchni górnej jest też przyjemny w dotyku i nie przywiera do skóry. Zwiększa to komfort wypoczynku i pozwala na spokojny, relaksujący sen. Obszerny rozmiar umożliwia prawidłowy sen dwóm dorosłym osobom. Przenośny materac łatwo zabrać ze sobą w podróż dzięki jego niewielkim rozmiarom po złożeniu. Winylowe, wzmocnione dno zmniejsza ryzyko przebicia. W przypadku wystąpienia uszkodzenia, wystarczy użyć dołączonej do zestawu łatki, aby dokonać naprawy.

Tagi: Materac welurowy 2-osobowy 203x183x22cm Bestway tanio, Materac welurowy 2-osobowy 203x183x22cm Bestway outlet sportowy, Materac welurowy 2-osobowy 203x183x22cm Bestway promocja, Materac welurowy 2-osobowy 203x183x22cm Bestway sklep online

Bestway
4 Przedmioty