Hulajnoga alu czarna koła PU200 mm

145,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-10 dni.

Hulajnoga alu czarna koła PU200 mm

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie. Skontaktuj się z nami w sprawie dostępności.

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

HULAJNOGA

GUMOWE KOŁA – duże, gumowe koła pozwalają na dynamiczną jazdę oraz częściowe amortyzowanie nierówności.

SKŁADANA NÓŻKA – umożliwia postawienie hulajnogi w pozycji stojącej, co chroni ją przed uszkodzeniem i sprawia, że jest szybko gotowa do użycia.

SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 85/33,5/93,5cm; waga 3,3kg, średnica koła 20cm.

REGULACJA KIEROWNICY – szybkie dostosowanie wysokości kierownicy do wzrostu oraz indywidualnych potrzeb użytkownika.

PROSTY MONTAŻ I SKŁADANIE – wystarczy wyciągnąć hulajnogę z pudełka, dołączyć rączki i rozłożyć za pomocą jednej dźwigni, aby od razu była gotowa do jazdy.

SPECYFIKACJA

wiek: od 5 lat

obciążenie maksymalne: 110 kg

wymiary (dł/szer/wys): 85/33,5/93,5 cm

waga: 3,3 kg

waga z opakowaniem: 4 kg

4 POZIOMY WYSOKOŚCI: 80 cm, 85 cm,  89,5 cm,  93,5 cm

Hulajnoga to nie tylko pojazd służący do zabawy, ale także coraz bardziej popularny, ekologiczny środek transportu. Składana hulajnoga może być stosowana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Duża średnica kół sprawia, że łatwo się nią jeździ, a dodatkowo szybko rozwija znaczną prędkość.

Koła wykonane są ze stosunkowo miękkiego tworzywa sztucznego osadzonego na plastikowej feldze. Dzięki temu gwarantują dobrą przyczepność i amortyzują drobne nierówności znajdujące się na drodze. Hulajnoga posiada także nóżkę, która umożliwia pozostawienie jej w pozycji stojącej. Nie tylko ułatwia to korzystanie z niej, ale sprawia również, że pojazd jest mniej podatny na różnego rodzaju uszkodzenia, które mogą powstać, kiedy leży na ziemi bądź opiera się o ściany czy inne przedmioty.

Regulowana kierownica hulajnogi gwarantuje dostosowanie jej do wysokości użytkownika. Podwójna blokada kierownicy zabezpiecza ją przed niekontrolowanym rozluźnieniem nawet podczas szybkiej jazdy po nierównościach. Metalowe zatrzaski pozwalają na regulację wysokości na czterech poziomach, a szybkozamykacz stabilnie mocuje kierownicę w wybranej pozycji. Błotnik nad tylnym kołem służy także jako hamulec. Szeroka platforma główna zapewnia zajęcie bezpiecznej i komfortowej pozycji. Wpływa to na łatwość jazdy na hulajnodze, a także podnosi efektywność rozpędzania się poprzez odpychanie, które może być bardziej dynamiczne, jeżeli druga noga ma stabilne oparcie.

Hulajnoga jest bardzo łatwa w montażu. Wystarczy wyciągnąć ją z pudełka, włożyć rączki do kierownicy, rozłożyć całą konstrukcję za pomocą jednej dźwigni i można od razu zacząć jeździć.

SKŁADANA NÓŻKA
WYCIĄGANE RĄCZKI Z FUNKCJĄ BLOKADY
DUŻE, GUMOWE KOŁA
HAMULEC

Tagi: Hulajnoga alu czarna koła PU200 mm tanio, Hulajnoga alu czarna koła PU200 mm outlet sportowy, Hulajnoga alu czarna koła PU200 mm promocja, Hulajnoga alu czarna koła PU200 mm sklep online

1 Przedmiot
chat Hulajnoga alu czarna koła PU200 mm - Opinie (1)
Ocena