Materac dmuchany plażowy - BESTWAY 43028

65,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Materac dmuchany plażowy - BESTWAY 43028

Kolor
Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

MATERAC DMUCHANY PLAŻOWY - FOTEL

ODPORNY NA USZKODZENIA – wykonany z gładkiego i elastycznego materiału winylowego, który amortyzuje uderzenia i minimalizuje ryzyko przedziurawienia.

ŁATWE NADMUCHIWANIE – wyposażony w zawory blokujące uciekające powietrze.

PROFILOWANE OPARCIE – specjalnie wyprofilowane oparcie w formie fotela, podłokietniki i poduszka pozwalają na komfortowy wypoczynek.

ZESTAW NAPRAWCZY – w komplecie łata do wykonania ewentualnej naprawy uszkodzenia.

SPECYFIKACJA:
- kod produktu Bestway: 43028
- wymiary przed napompowaniem (dł/szer): 161/84cm
- wymiary zestawu po nadmuchaniu (dł/szer/wys): 150/77/50cm
- wymiary opakowania (dł/szer/wys): 24/7/24cm
- waga: 1,2kg

Wypoczynek nad wodą na obszernym, pływającym materacu w formie fotela daje naprawdę wiele radości. Dmuchany fotel do pływania gwarantuje niezapomniane chwile, zarówno na basenie, jak i na plaży. Jest wykonany z odpornego na uszkodzenia materiału winylowego. Jego elastyczność dodatkowo amortyzuje uderzenia i tym samym zmniejsza ryzyko przedziurawienia. Poza wykorzystywaniem go do pływania, może także służyć jako dmuchany fotel do wypoczynku na trawie, piasku bądź innej miękkiej powierzchni.

Kolorowe wstawki zwracają uwagę i pozwalają na łatwą lokalizację materaca. Łatwe nadmuchiwanie fotela do pływania jest możliwe, dzięki zaworom powstrzymującym uciekające powietrze. Dwie oddzielne komory powietrzne pozwalają prawidłowo nadmuchać całość, co gwarantuje stabilność materaca i podnosi komfort jego użytkowania. Fotel do pływania posiada wyprofilowane oparcie, podłokietniki i zagłówki, które gwarantują stabilne wsparcie głowy oraz pleców i ramion oraz utrzymanie ich w komfortowej pozycji, co sprzyja odpoczynkowi. W zestawie znajduje się także łata, która umożliwia wykonanie ewentualnych napraw w przypadku przebicia materaca.

Tagi: Materac dmuchany plażowy - BESTWAY 43028 tanio, Materac dmuchany plażowy - BESTWAY 43028 outlet sportowy, Materac dmuchany plażowy - BESTWAY 43028 promocja, Materac dmuchany plażowy - BESTWAY 43028 sklep online

8 Przedmioty