Zestaw gum do ćwiczeń, fitness, rehabilitacji

35,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Zestaw gum do ćwiczeń, fitness, rehabilitacji

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

ZESTAW GUM DO ĆWICZEŃ

WYSOKA SPRĘŻYSTOŚĆ – poszczególne gumy zostały wykonane z materiału o dużej sprężystości, co umożliwia prowadzenie efektywnych treningów.

ZRÓŻNICOWANE MOCOWANIE – w zestawie znajdują się zarówno rączki, jak i rzepy mocujące, a także specjalny uchwyt do montażu pod drzwiami.

METALOWE ŁĄCZENIA – gumy oraz uchwyty mocujące posiadają metalowe zaczepy, które gwarantują szybkość, stabilność oraz bezpieczeństwo połączeń.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE – możliwość wykorzystania do niezależnego treningu, jak również w ramach ćwiczeń fitness lub crossfit.

SPECYFIKACJA:

wymiary uchwytu na ręce (dł/szer/wys): 16,5/12,5/3cm

wymiary uchwytu na kostkę (dł/szer): 15-17,5/4cm

waga zestawu: 480g

W ZESTAWIE:

- 5 gum o różnym oporze
- 2 uchwyty na ręce
- 2 uchwyty na kostkę
- 1 uchwyt pod drzwi
- pokrowiec

Zróżnicowany trening umożliwia rozwój i prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych partii mięśni. Zestaw gum do ćwiczeń pozwala na urozmaicenie aktywności fizycznej i dostarcza nowych wyzwań zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Zestaw składa się z 5 gum w kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim, zielonym i żółtym.

Gumy są sprężyste i rozciągliwe, co gwarantuje wykonywanie ćwiczeń pod odpowiednim obciążeniem, dopasowanym do indywidualnych możliwości oraz oczekiwań. Każda z gum wyposażona jest w metalowe zaczepy-karabińczyki, który umożliwiają szybkie połączenie ze znajdującymi się w zestawie uchwytami mocującymi. W komplecie znajdują się 2 uchwyty-rączki, 2 uchwyty-rzepy oraz specjalny zaczep w postaci kulki obszytej materiałem, który można umieścić pod drzwiami. Takie zróżnicowanie sposobów mocowania umożliwia treningi zarówno w miejscach przeznaczonych do prowadzenia aktywności fizycznej, jak i w domu, a także na zewnątrz.

W zależności od stopnia zaawansowania trenującego, istnieje możliwość wykorzystania jednej gumy bądź dowolnej ich liczby połączonej w jeden zestaw ćwiczeniowy. Przyrząd do ćwiczeń można wykorzystać do ćwiczeń siłowych, kondycyjnych, a także podczas rozciągania. Sprawdzi się jako dodatkowe akcesorium podczas zajęć z aerobiku, fitness, ale będzie stanowił również wyzwanie dla osób trenujących crossfit bądź uzupełnienie treningu dla profesjonalnych sportowców. Niska waga oraz znajdujący się w zestawie worek powodują, że zestaw gum do ćwiczeń można w prosty sposób przechowywać oraz transportować.

CZARNA 110cm
ZIELONA 113cm
NIEBIESKA 120cm
CZERWONA 115cm
ŻÓŁTA 114cm
(długość mierzona bez rozciągania)

Tagi: Zestaw gum do ćwiczeń, fitness, rehabilitacji tanio, Zestaw gum do ćwiczeń, fitness, rehabilitacji outlet sportowy, Zestaw gum do ćwiczeń, fitness, rehabilitacji promocja, Zestaw gum do ćwiczeń, fitness, rehabilitacji sklep online

10 Przedmioty