Rolki

W ofercie sklepu 2BAW Sport można znaleźć rolki i wrotki przeznaczone dla każdego użytkownika. Proponowane są produkty wyróżniające się specjalnie dobranymi parametrami, które pozwolą na naukę jazdy, osiąganie sporych prędkości lub wykonywanie rozmaitych ewolucji i trików. Dobór konkretnego rozwiązania zależy od indywidualnych preferencji i zastosowania. Podobnie prezentuje się oferta łyżworolek, które także są dopasowane do potrzeb użytkowników, zarówno początkujących, jak i tych bardziej doświadczonych. Kółka to element, który jest bardzo istotny w rolkach, łyżworolkach. To właśnie dzięki nim można poruszać się do przodu i pokonywać kolejne odległości. Podczas zakupu warto zwrócić uwagę na:

- materiał - lepszej jakości modele posiadają kółka wykonane z poliuretanu, które zapewniają komfort jazdy,

- średnicę - zależy ona od wzrostu użytkownika danego modelu. Mniejsze kółka znajdują się w rolkach dla dzieci, większe – dla dorosłych. Na większych kółkach jeździ się zdecydowanie szybciej. Zaletą mniejszych kół natomiast jest ich większa stabilność oraz zwrotność.

- profil - od tego zależy szybkość i przyczepność kół do podłoża. Wyróżnia się profile płaskie, okrągłe i ścięte. Płaskie polecane są dla osób, które lubią jazdę spokojną. Ścięte profile wybierają osoby, które lubią dynamiczną jazdę – kółka są mniej stabilne, ale zapewniają osiągnięcie naprawdę zawrotnej szybkości. Profile okrągłe przeznaczone są do jazdy miejskiej, dobrze radzą sobie na licznych zakrętach.

- twardość - na kółkach twardych jeździ się zdecydowanie szybciej, jednak co za tym idzie, mają one dużo mniejszą przyczepność do podłoża i gorszą amortyzację. Miękkie koła polecane są głównie osobom, które chcą, aby ich łyżworolki posłużyły na dłużej.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć modele w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Sporą popularnością cieszą się również regulowane rolki, które można łatwo dostosować do swoich potrzeb. Rolki, łyżworolki, wrotki są oferowane w różnych przedziałach cenowych, dlatego znajdą się modele na każdą kieszeń.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry