Buty piłkarskie

Buty piłkarskie są ważnym, jak nie najważniejszym elementem wyposażenia piłkarza. Właściwy dobór butów do nawierzchni sprawi, że dzięki temu gra będzie wygodna i komfortowa. Podczas zakupu należy zwrócić uwagę na to, gdzie będziemy grać. Podeszwy butów przeznaczonych na halę mają niewielkie korki, które mają zapewnić odpowiednią przyczepność. Podeszwy butów do gry na naturalnej murawie są znacznie twardsze i większe. Dostosowane do indywidualnych potrzeb spełnią swoje zadanie w 100%.

Buty piłkarskie muszą być dopasowane, nie za ciasne, umożliwiające stopie oddychanie. Nie mogą być za luźne, wówczas stopa będzie się ślizgała. Przy wyborze należy kierować się prostymi zasadami. Jeśli kciuk udało się umieścić pomiędzy pietą a końcem buta to znaczy, że wybraliśmy właściwie. Podobnie jest z próbą dotknięcia dużym palcem stopy wewnętrznego czubka buta – kiedy możemy to zrobić bez problemu, rozmiar jest odpowiedni. 

Buty piłkarskie znajdujące się w katalogu produktów sklepu zostały wykonane przez producentów: Nike, Puma, Adidas, Umbro czy też innych producentów cenionych marek. Modele butów piłkarskich są dostępne w wielu odmianach, dostosowanych do każdego podłoża oraz w różnych rozmiarach i kolorach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jest 618 produktów.

Pokazano 1-72 z 618 pozycji

Aktywne filtry