Ochraniacze i opaski

Piłka nożna to gra zespołowa znana i lubiana na całym świecie. To sport, w którym o kontuzję nietrudno. Każdemu piłkarzowi potrzebne jest właściwe wyposażenie, czyli ochraniacze piłkarskie. Walka o piłkę może obfitować w przypadkowe lub celowe ataki na piłkarza. Bez ochraniaczy każde uderzenie może spowodować poważny uraz. Ukryte pod getrami sprawiają, że gra toczy się w znacznie bezpieczniejszych warunkach, a dobrze dobrane są praktycznie niewyczuwalne, dzięki czemu nie ma to wpływu na komfort gry.

Przy zakupie warto zwrócić uwagę na ergonomiczny kształt ochraniaczy.  Dobrze dopasowane do łydki to absolutna podstawa – odstające czy niedopasowane będą jedynie przeszkadzać w czasie gry. Dobór długości - krótkie czy długie – powinien być podyktowany osobistymi preferencjami. Kolejny element to mocowanie do łydki – niektóre modele wykorzystują rzepy, inne mają dodatkowe strzemiona albo są dostępne w komplecie ze specjalnymi, utrzymującymi ochraniacze na miejscu, getrami. Ochraniacze na piszczele wykonane są z zewnętrznej twardej płytki (z polipropylenu, PCV i wyściółki), a wewnętrzna część z miękkiej, elastycznej i hipoalergicznej pianki.

Kupując ochraniacze piłkarskie wskazane jest, aby zwrócić uwagę firmę, która je wykonała. Wybierając produkty dobrych marek G-Form, Nike, Puma, Adidas i innych cenionych producentów sprzętu sportowego, mamy gwarancję, że ochraniacze zagwarantują bezpieczeństwo.

Jest 116 produktów.

Pokazano 1-72 z 116 pozycji

Aktywne filtry