Czapki, opaski, rękawiczki

Pogoda dla sportowca nie jest powodem, dla którego rezygnuje się z treningu. Wystarczy odpowiedni strój, aby zapewnić komfort i ochronę przed słońcem czy zimnem. Przyda się czapka, opaska czy rękawiczki w zależności od pory roku. Właściwie dobrany materiał nie powoduje otarć. Oddychający materiał gwarantuje odprowadzenie potu.

Czapka zimowa powinna przede wszystkim chronić przed chłodem i wiatrem. Powinna być wyposażona w ciepłą podszewkę i dokładnie osłaniać wrażliwe miejsca – czoło, uszy, głowę czy ręce przed niską temperaturą.

Czapka letnia – najczęściej z daszkiem, przy czym daszek powinien być odpowiednio długi. Czapka do biegania na lato musi mieć podszewkę z tkaniny, która chłonie wilgoć i ma dodatkowo mechanizm regulujący, by można ją idealnie dopasować do obwodu głowy. W trakcie upalnych dni zapewni to świeżość, doskonałą ochronę przed promieniami słonecznymi.

Rękawiczki to detal, który ma ogromne znaczenie dla biegacza w chłodne, zimowe dni. Decyduje o komforcie termicznym biegacza. Dobrze dobrane rękawiczki chronią dłonie przed wychłodzeniem i wilgocią, a także zapewniają swobodę ruchów.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry