Kule, dyski, oszczepy

Kule są niezbędne dla fanów pchnięcia kulą. Profesjonalne kule to sprzęt stalowy, jednak można także zaopatrzyć się w tańsze modele, z tworzywa sztucznego, idealne do treningu. Powinny być dobrze wyważone. Ważna jest także waga kul. Paniom zaleca się kule ważące 3-4 kg, natomiast panom 5-6 kg.

Dysk to przyrząd lekkoatletyczny używany podczas rzutu dyskiem. Dysk składa się z drewnianej tarczy otoczonej metalowym pierścieniem. Wielkość dysku jest zależna od płci osoby rzucającej. Kobiety rzucają dyskami o średnicy 180-182 mm, natomiast mężczyźni używają dysków o średnicy 219-221 mm.

Oszczepy przydadzą się entuzjastom rzutów. Ważna jest waga oraz długość, które powinny być dopasowane do umiejętności i wieku osoby ćwiczącej. Standardowe oszczepy dla mężczyzn mają długość 260-270 cm oraz wagę 800 gramów. Można jednak kupić produkty krótsze i lżejsze, ważące 300 gramów.

Oferujemy w naszym sklepie kule, dyski, oszczepy precyzyjnie zaprojektowane i starannie wykonane. Zaletami przyrządów lekkoatletycznych są odpowiednia waga, wymiary, a także wysoki poziom trwałości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry