Pachołek, pachołki treningowe 50 szt.

44,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Pachołek, pachołki treningowe 50 szt.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

PACHOŁKI TRENINGOWE

5 KOLORÓW – umożliwia wyznaczenie różnych stref przeznaczonych dla poszczególnych osób, grup bądź zestawów ćwiczeń.

50 SZTUK – 10 sztuk z każdego koloru to szerokie możliwości wyznaczania miejsc na danym obszarze treningowym.

STOJAK Z UCHWYTEM – pomaga w sprawnym przechowywaniu oraz przenoszeniu dysków, które układają się na nim pionowo.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE – przeznaczone do treningów zarówno na obiektach otwartych, jak i zamkniętych z różnego rodzaju nawierzchnią.

SPECYFIKACJA:

materiał: PVC

kolory: czerwony, niebieski, pomarańczowy, zielony, żółty

liczba sztuk: 50

wymiary całkowite (średnica/wysokość): 20/24cm

wymiary 1 sztuki (szer/wys): 20/4,5cm

waga zestawu: 1,09kg

waga 1 sztuki: 190g

Aranżacja przestrzeni treningowej umożliwia dokładne określenie zakresu wykonywanych ćwiczeń, a przez to wpływa na zwiększenie efektywności aktywności fizycznej. Zestaw 50 pachołków do ćwiczeń pozwala na wyznaczenie miejsc bądź stref, które pozwalają z odpowiednią precyzją przeprowadzić zaplanowany trening.

5 kolorów dysków treningowych umożliwia podział dla poszczególnych ćwiczeń, zawodników bądź grup. W prosty, szybki, a także wyjątkowo czytelny sposób można zatem zaaranżować przestrzeń treningową. Markery treningowe mają intensywne kolory: żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony i niebieski.

Pozwala to na łatwe rozpoznanie danej strefy bądź miejsca. W zestawie znajduje się także specjalny stojak z uchwytem, na którym można magazynować pachołki. Ułatwia on nie tylko ich przechowywanie, ale również przenoszenie. Grzybki treningowe można stosować na każdym rodzaju nawierzchni. Sprawdzą się dobrze zarówno na drewnianym, naturalnym parkiecie, jak i na sztucznej bieżni. Można je wykorzystywać do treningów na naturalnych boiskach trawiastych, jak i ze sztuczną trawą. Są wytrzymałe na działanie promieni słonecznych i wody, zatem bez problemu można je postawić na piaszczystej plaży, jak również i na tafli lodowiska. Będą ciekawym dodatkiem do profesjonalnych treningów lekkoatletycznych, gier indywidualnych oraz zespołowych, ale także do zajęć z wychowania fizycznego w szkołach i innych placówkach oświatowych.

PACHOŁKI SĄ ELASTYCZNE

Tagi: Pachołek, pachołki treningowe 50 szt. tanio, Pachołek, pachołki treningowe 50 szt. outlet sportowy, Pachołek, pachołki treningowe 50 szt. promocja, Pachołek, pachołki treningowe 50 szt. sklep online

3 Przedmioty