Materac plażowy dmuchany - fotel - BESTWAY 43011

65,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Materac plażowy dmuchany - fotel - BESTWAY 43011

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

MATERAC DMUCHANY - FOTEL

ODPORNY NA USZKODZENIA – wykonany z gładkiego i elastycznego materiału winylowego, który amortyzuje uderzenia i minimalizuje ryzyko przedziurawienia.

ŁATWE NADMUCHIWANIE – wyposażony w zawory blokujące uciekające powietrze.

SPECYFIKACJA – wymiary przed napompowaniem (dł/szer): 165/89cm, wymiary po nadmuchaniu (dł/szer/wys) 147/84/58cm, grubość materiału 0,22mm.

PROFILOWANE OPARCIE – specjalnie wyprofilowane oparcie, podłokietniki i poduszka pozwalają na komfortowy wypoczynek.

ZESTAW NAPRAWCZY – w komplecie łata do wykonania ewentualnej naprawy uszkodzenia.

SPECYFIKACJA:

kod produktu Bestway: 43011

maksymalne obciążenie: 90kg

wymiary przed napompowaniem (dł/szer): 165/89cm

wymiary zestawu po nadmuchaniu (dł/szer/wys): 147/84/58cm

grubość materiału: 0,22mm

wymiary opakowania (dł/szer/wys): 29,8/5/29,2cm

waga: 1,32kg

Wypoczynek nad wodą na obszernym, pływającym materacu daje naprawdę wiele radości. Dmuchany fotel do pływania gwarantuje niezapomniane chwile, zarówno na basenie, jak i na plaży. Jest wykonany z odpornego na uszkodzenia materiału winylowego. Jego elastyczność dodatkowo amortyzuje uderzenia i tym samym zmniejsza ryzyko przedziurawienia. Poza wykorzystywaniem go do pływania, może także służyć jako dmuchany fotel do wypoczynku na trawie, piasku bądź innej miękkiej powierzchni.

Kolorowe wstawki zwracają uwagę i pozwalają na łatwą lokalizację materaca. Łatwe nadmuchiwanie fotela do pływania jest możliwe dzięki zaworom powstrzymującym uciekające powietrze. Dwie oddzielne komory powietrzne pozwalają prawidłowo nadmuchać całość, co gwarantuje stabilność materaca i podnosi komfort jego użytkowania. Fotel do pływania posiada wyprofilowane oparcie, podłokietniki i zagłówki, które gwarantują stabilne wsparcie głowy oraz pleców i ramion oraz utrzymanie ich w komfortowej pozycji, co sprzyja odpoczynkowi. W zestawie znajduje się także łata, która umożliwia wykonanie ewentualnych napraw w przypadku przebicia materaca.

Tagi: Materac plażowy dmuchany - fotel - BESTWAY 43011 tanio, Materac plażowy dmuchany - fotel - BESTWAY 43011 outlet sportowy, Materac plażowy dmuchany - fotel - BESTWAY 43011 promocja, Materac plażowy dmuchany - fotel - BESTWAY 43011 sklep online

Bestway
8 Przedmioty