Pas magnetyczny na kręgosłup - 24 magnesy - 100cm/110cm

40,00 zł
Brutto

Pas magnetyczny na kręgosłup - 24 magnesy - 100cm/110cm

Rozmiar
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

PAS MAGNETYCZNY NA KRĘGOSŁUP LĘDŹWIOWY Z 24 MAGNESAMI

NA BÓLE ZWYRODNIENIOWE I POURAZOWE – solidny pas magnetyczny doskonale stabilizuje odcinek lędźwiowy kręgosłupa, natomiast magnesy łagodzą bóle zwyrodnieniowe oraz pourazowe kręgosłupa.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE – pas na kręgosłup oprócz łagodzenia bólu zwyrodnieniowego oraz pourazowego ma także inne zastosowania – doskonale sprawdzi się w m.in. w przypadku wystąpienia bólu reumatycznego, a także stanów chorobowych oraz nadwyrężenia w przypadku nadmiernej aktywności fizycznej. Działa również przeciwzapalnie i poprawia krążenie.

PROSTY W UŻYCIU – pas lędźwiowy magnetyczny jest akcesorium prostym w użyciu. Wystarczy jedną stronę pasa o działaniu magnetycznym skierować do wewnątrz, by dokładnie przylegała do ciała, a następnie zapiąć z przodu na wygodne rzepy.

ROZMIAR XL "NA RZEPY" – pas magnetyczny posiada dość uniwersalny rozmiar XL, ale to nie wszystko ponieważ możliwa jest jego regulacja przy pomocy rzepów. Dzięki nim z łatwością dostosujesz go do swoich potrzeb.

SPECYFIKACJA:

- materiał: tkanina, lycra + magnes
- rozmiar: XL obwód pasa: 85-100cm
- rozmiar: XXL obwód pasa: 95-110cm
- zapięcie na rzep
- 24 magnesy
- wymiary: 20/110cm
- waga: 0,391kg

Tagi: Pas magnetyczny na kręgosłup - 24 magnesy - tanio, Pas magnetyczny na kręgosłup - 24 magnesy - outlet sportowy, Pas magnetyczny na kręgosłup - 24 magnesy - promocja, Pas magnetyczny na kręgosłup - 24 magnesy - sklep online