Zestaw taśm gum do ćwiczeń siłowych TX11

129,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Zestaw taśm gum do ćwiczeń siłowych TX11

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie. Skontaktuj się z nami w sprawie dostępności.

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

Zestaw taśm gum do ćwiczeń siłowych TX11

TX11 HMS, to zestaw taśm pozwalających wykonywać setki ćwiczeń z wykorzystaniem, własnej masy ciała.

Zestaw zawiera, taśmy treningowe zakończone uchwytami oraz metalowym karabińczykiem oraz uchwyt na drzwi. Uchwyty pokryte są materiałem, który zapobiega ślizganiu się dłoni, podczas ćwiczeń.

Taśmy TX11 HMS, dają możliwość regulacji długości, w zależności od wykonywanego ćwiczenia lub budowy ciała ćwiczącego. Podczas wykonywania tego rodzaju ćwiczeń, mięśnie pracują pokonując siłę grawitacji i dźwigając ciężar własnego ciała. Pozwala to, na ich równomierny rozwój bez obawy, o obciążenia stawów i kręgosłupa. Ćwiczenia z TX11 rozwijają siłę, równowagę, elastyczność stawów oraz kondycję.

Dodatkowym atutem, ćwiczeń z wykorzystaniem taśm TX11 HMS, jest jednoczesna praca wielu grup mięśniowych, w tym mięśni głębokich, które odpowiadają za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki.

Trening z taśmami TX11 HMS, dedykowany jest każdemu, bez względu na poziom wytrenowania. Stopień trudności ćwiczeń, z łatwością można kontrolować poprzez zmianę kąta nachylenia ciała, względem podłoża. Produkt jest idealnym sposobem, na nowoczesny trening, utrzymany w duchu cross-fit.

Model TX11 HMS, wykonany jest z niezwykle trwałych materiałów, dzięki którym jego użytkownicy mogą być pewni, o swoje bezpieczeństwo i komfort. Przyjazny system montażu, pozwala cieszyć się swobodą wyboru miejsca treningu, co daje poczucie wolności i zwiększa motywację do ćwiczeń.

Specyfikacja:
Materiał: PP, stal, NBR (uchwyt)
Regulacja taśmy: 120 - 310 cm
Długość ramienia: 100 - 150 cm
Szerokość rączek: 13 cm

W skład zestawu wchodzą:
- taśma z metalowym karabińczykiem
- uchwyt na drzwi
- maksymalne obciążenie: 250 kg

Tagi: Zestaw taśm gum do ćwiczeń siłowych TX11 tanio, Zestaw taśm gum do ćwiczeń siłowych TX11 outlet sportowy, Zestaw taśm gum do ćwiczeń siłowych TX11 promocja, Zestaw taśm gum do ćwiczeń siłowych TX11 sklep online

2 Przedmioty