Plecak militarny taktyczny wojskowy kamuflaż moro HQ 48,5L

139,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Plecak militarny taktyczny wojskowy kamuflaż moro HQ 48,5L

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie. Skontaktuj się z nami w sprawie dostępności.

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

PLECAK MILITARNY HQ

45L – plecak składa się z 2 komór. Wewnątrz głównej komory znajduje się dodatkowa przegroda, druga komora wewnątrz posiada kieszonkę z naszytą siateczką. Dodatkowo plecak posiada 3 odczepiane sakwy, jedna z nich to nerka. Produkt został wykonany z wytrzymałego, wodoodpornego materiału, odpornego na rozdarcia i przecieranie. Obie komory zamykane są na podwójny zamek, dzięki któremu zamykanie oraz otwieranie przebiega płynnie. Zamki są kryte, dzięki czemu nie ma ryzyka, że do plecaka przedostanie się woda.

SYSTEM SZYBKIEGO WYPINANIA PLECAKA - plecak posiada system nośny, który składa się z profilowanych szelek z szybkowyczepnymi klamrami, jest to praktyczne rozwiązanie i służy do natychmiastowego zrzucenia plecaka. Za stabilne przenoszenie odpowiada płynna regulacja profilowanych szelek, pas piersiowy oraz pas biodrowy, który może zostać odczepiony – pas pozwala odciążyć kręgosłup oraz barki podczas noszenia plecaka – cały ciężar zostaje skupiony na biodrach. Na froncie plecaka oraz na szelkach i bocznych sakwach zastosowano taśmy PALS, które umożliwiają mocowanie oporządzenia w systemie MOLLE – pozwala to na montaż dodatkowych kieszeni.

PEŁNA REGULACJA - boczne ścianki oraz górna część plecaka posiada 2 regulowane paski zapinane na klamrę – służy to do kompresji plecaka. Skrócenie pasków plecaka umożliwia spłaszczenie go np. gdy główna komora jest praktycznie pusta, a wypełnione są tylko mniejsze kieszonki. Regulowane paski mogą być przydatne również podczas mocowania przenoszonego ekwipunku np. karimaty, namiotu itp.

ODCZEPIANA NERKA – plecak posiada również odczepianą nerkę, która jest zamontowana w systemie MOLLE. Pozwala ona na doczepienie do paska od spodni. Do zestawu dołączono również pas, który pozwala na założenie jej i noszenie jako typowej nerki. W górnej części posiada uchwyt, który pozwoli również na przenoszenie jej jako torby. Nerka w głównej komorze posiada siateczkową przegrodę. Od frontu znajduje się również komora, a w niej 3 kieszonki, a także boczne 2 kieszonki na zamek. Podczas biwakowania może to również służyć jako kosmetyczka.

SPECYFIKACJA

wzór: moro
materiał: nylon / poliester 600D
pojemność: plecak 45l + nerka 3,5l
wymiary (dł/szer/wys): 50/16/60cm
waga zestawu: 1,36kg

Plecak militarno-survivalowy o łącznej pojemności 48,5l jest to model umożliwiający idealne dopasowanie dla każdego! Doskonale sprawdzi się podczas wypraw w góry, ale nie tylko, plecak znajduje zastosowanie również do codziennego użytku, np. do szkoły. Wykonany został z wytrzymałego, wodoodpornego materiału, odpornego na rozdarcia i przecieranie. Plecak posiada rączkę, która umożliwia wygodne przenoszenie.

Boczne ścianki oraz górna część plecaka posiada 2 regulowane paski zapinane na klamrę – służy to do kompresji plecaka, a dokładniej zmniejszenia jego pojemności z uwzględnieniem zawartości. Skrócenie pasków plecaka umożliwia spłaszczenie go np. gdy główna komora jest praktycznie pusta, a wypełnione są tylko mniejsze kieszonki. Pozwala to na zachowanie stabilności plecaka oraz w dużym stopniu wpływa na jego użytkowanie. Regulowane paski mogą być przydatne również podczas mocowania przenoszonego ekwipunku, np. kurtek, karimat, namiotów, siatek maskujących itp. Na szelkach plecaka zastosowano również ringi, które pozwolą na doczepienie np. kompasu itp.

Plecak posiada system nośny, który składa się z profilowanych szelek z szybkowyczepnymi klamrami, jest to praktyczne rozwiązanie i służy do natychmiastowego zrzucenia plecaka. Za stabilne przenoszenie odpowiada płynna regulacja profilowanych szelek, pas piersiowy oraz pas biodrowy, który może zostać odczepiony – pas pozwala odciążyć kręgosłup oraz barki podczas noszenia plecaka – cały ciężar zostaje skupiony na biodrach.

2 KOMORY + 3 SAKWY

- główna komora, wewnątrz znajduje się dodatkowa przegroda
- druga komora, wewnątrz znajduje się kieszonka z naszytą siateczką
- odczepiana sakwa z możliwością noszenia jako nerka bądź dodatkowa torba – posiada uchwyt – sakwa posiada główną komorę, a w niej siateczkową przegrodę. Przednia komora, a w niej 3 kieszonki oraz boczne 2 kieszonki na zamek.
- 2 boczne odczepiane sakwy – wewnątrz nich znajduje się przegródka.

W głównej komorze zmieści się śpiwór, prowiant, ciuchy, a przegroda doskonale sprawdzi się do przechowywania map oraz różnych notatek. Do przenoszenia mniejszych rzeczy takich, które są potrzebne ‘pod ręką’ sprawdzi się mniejsza komora, pozwoli na przechowywanie sprzętu takiego jak aparat, kamera, telefon jak również dokumenty i klucze. Dodatkowo plecak posiada boczne sakwy, które dodatkowo służą do przechowywania mniejszych gadżetów. Na dole plecaka znajdują się również 2 uchwyty, które mogą służyć do zaczepienia rzeczy.

Obie komory zamykane są na podwójny zamek, dzięki któremu zamykanie oraz otwieranie przebiega płynnie. Zamki są kryte, dzięki czemu nie ma ryzyka, że do plecaka przedostanie się woda.

Na froncie plecaka oraz na szelkach i bocznych sakwach zastosowano taśmy PALS, które umożliwiają mocowanie oporządzenia w systemie MOLLE – pozwala to na montaż dodatkowych kieszeni.

W ZESTAWIE:
- plecak + 3 odczepiane sakwy
- naszywka - GRATIS

Tagi: Plecak militarny taktyczny wojskowy kamuflaż moro tanio, Plecak militarny taktyczny wojskowy kamuflaż moro outlet sportowy, Plecak militarny taktyczny wojskowy kamuflaż moro promocja, Plecak militarny taktyczny wojskowy kamuflaż moro sklep online

2 Przedmioty

Opis

Materiał
nylon/poliester 600D
Kolor
moro
Waga
1,36kg
Pojemność
plecak 45l + nerka 3,5l
Wymiar (dł.x szer. x wys.)
50/16/60cm