Szachy+warcaby drewniane 35 cm polskie

89,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-10 dni.

Szachy+warcaby drewniane 35 cm polskie

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie. Skontaktuj się z nami w sprawie dostępności.

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

Firma Magiera to producent z wielkim doświadczeniem, prowadzący działalność produkcyjną w całym kraju. Dlatego ich produkty są wysokiej jakości i charakteryzują się profesjonalizmem oraz estetyką wykonania.

Szachy, które stanowią świetną rozrywkę dla Ciebie i całej Twojej rodziny są wyjątkowym kompletem z doskonale wyrzeźbionymi figurkami. Przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, którzy dopiero zaczynają interesować się tym sportem.

Figurki wykonane są z drewna w klasycznym stylu. Natomiast wnętrze kasety wyłożone jest miękkim, zielonym materiałem ze specjalnymi wyżłobieniami na figurki. Dlatego są odpowiednio przechowywane i nie niszczą się.

Komplet szachów firmy Magiera ma bardzo elegancki wygląd, a figurki są wykonane z wielką starannością oraz dokładnością. Z nimi każda gra jest wyjątkowa, a niedzielne popołudnia nie są już nudne.

W zimie przed kominkiem lub w lecie po obiedzie na altance... W każdym miejscu i o każdej porze cieszysz się grą przeznaczoną dla elity i inteligentnych strategów. Wypróbuj ją też i Ty!

- fabrycznie nowy produkt oryginalny firmy Magiera
- wykonany z wysokiej jakości drewna
- pudełko wyposażone w metalową klamrę, umożliwiającą bezpieczne zamknięcie szachownicy
- środek pudełka obity eleganckim, zielonym płótnem
- powierzchnia szachownicy lakierowana
- figury posiadają materiałowe podstawki, zapobiegające rysowaniu powierzchni

Wielkość planszy: 34,5 x 35 cm
Wielkość pola: 3,8 x 3,8 cm

Tagi: Szachy+warcaby drewniane 35 cm polskie tanio, Szachy+warcaby drewniane 35 cm polskie outlet sportowy, Szachy+warcaby drewniane 35 cm polskie promocja, Szachy+warcaby drewniane 35 cm polskie sklep online

2 Przedmioty
chat Szachy+warcaby drewniane 35 cm polskie - Opinie (1)
Ocena