Szachy drewniane duże WAWEL 44 cm polskie

199,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Szachy drewniane duże WAWEL 44 cm polskie

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie. Skontaktuj się z nami w sprawie dostępności.

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

Firma Magiera to producent z wielkim doświadczeniem, prowadzący działalność produkcyjną w całym kraju. Dlatego ich produkty są wysokiej jakości i charakteryzują się profesjonalizmem oraz estetyką wykonania.

Szachy, które stanowią świetną rozrywkę dla Ciebie i całej Twojej rodziny są wyjątkowym kompletem z doskonale wyrzeźbionymi figurkami. Przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, którzy dopiero zaczynają interesować się tym sportem.

Figurki wykonane są z drewna w klasycznym stylu. Natomiast wnętrze kasety wyłożone jest miękkim, zielonym materiałem ze specjalnymi wyżłobieniami na figurki. Dlatego są odpowiednio przechowywane i nie niszczą się.

Komplet szachów firmy Magiera ma bardzo elegancki wygląd, a figurki są wykonane z wielką starannością oraz dokładnością. Z nimi każda gra jest wyjątkowa, a niedzielne popołudnia nie są już nudne.

W zimie przed kominkiem lub w lecie po obiedzie na altance... W każdym miejscu i o każdej porze cieszysz się grą przeznaczoną dla elity i inteligentnych strategów. Wypróbuj ją też i Ty!

- fabrycznie nowy produkt oryginalny firmy Magiera
- wykonany z wysokiej jakości drewna
- pudełko wyposażone w metalową klamrę, umożliwiającą bezpieczne zamknięcie szachownicy
- środek pudełka obity eleganckim, zielonym płótnem
- powierzchnia szachownicy lakierowana
- figury posiadają materiałowe podstawki, zapobiegające rysowaniu powierzchni

Liczba graczy: 2
Wielkość planszy: 44 x 44 cm
Wielkość pola: 4,8 x 4,8 cm

Wysokość figur:
pionek: 4.2 cm
skoczek: 5.7 cm
hetman: 5.8 cm
król: 7.5 cm

Tagi: Szachy drewniane duże WAWEL 44 cm polskie tanio, Szachy drewniane duże WAWEL 44 cm polskie outlet sportowy, Szachy drewniane duże WAWEL 44 cm polskie promocja, Szachy drewniane duże WAWEL 44 cm polskie sklep online

1 Przedmiot