Drążek rozporowy do podciągania regulowany 60-100 cm do 150 kg

44,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Drążek rozporowy do podciągania regulowany 60-100 cm do 150 kg

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

DRĄŻEK ROZPOROWY DO 150 kg

WYTRZYMAŁY – drążek posiada aż 6 punktów nacisku, oraz dodatkowe klamry zabezpieczające, co zapewnia znaczenie lepszą przyczepność do futryny. Ponadto wykonany jest ze stali o grubości aż 1,5 mm i wytrzymuje aż 150 kg obciążenia, dzięki czemu jest uniwersalny w zastosowaniu i nadaje się również do ćwiczeń osób z wyższą wagą lub do ćwiczeń z dodatkowym obciążeniem lub ćwiczeń parami.

WYGODNE UCHWYTY – neoprenowe uchwyty zapewniają stabilny i bezpieczny chwyt. Dłonie nie ślizgają się po uchwytach (nawet jeśli są spocone), dzięki czemu można skupić się na precyzji wykonywanych ćwiczeń, a nie na utrzymaniu na drążku.

UNIWERSALNY W ZASTOSOWANIU – sprawdzi się do wielu różnych ćwiczeń – będzie idealny do tradycyjnego podciągania przy zastosowaniu różnych technik, podciągania w parach czy podciągania z obciążeniem dodatkowym. Można również zamontować go nisko i wykorzystać np. do brzuszków.

ŁATWY MONTAŻ – drążek można bardzo łatwo zamontować i zdemontować. Mocowanie jest stabilne i bezpieczne. Na futrynie montuje się go za pomocą rozporu i gumowych końcówek, które znajdują się po obu stronach drążka. Po demontażu drążek nie pozostawia najmniejszych śladów na futrynie. Dla pewniejszego montażu można użyć również załączonych do zestawu wkrętów.

SPECYFIKACJA:

materiał: stal
max. obciążenie: 150 kg
grubość stali: 1,5 mm
długość: 62-100 cm
waga drążka: 1,7 kg
kolor: czarny

Tagi: Drążek rozporowy do podciągania regulowany 60-100 tanio, Drążek rozporowy do podciągania regulowany 60-100 outlet sportowy, Drążek rozporowy do podciągania regulowany 60-100 promocja, Drążek rozporowy do podciągania regulowany 60-100 sklep online

6 Przedmioty