Hulajnoga wyczynowa ABEC-9 wzmocniona Pegi Gratis!

229,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Hulajnoga wyczynowa ABEC-9 wzmocniona Pegi Gratis!

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

Hulajnoga Kruzzel Kallisto

PEGI GRATIS – do hulajnogi dołączone zostały stalowe pegi, które możesz dokręcić do osi kół, podczas wykonywania trików. Akcesoria te świetnie sprawdzą się przy grindowaniu lub wykonywaniu trików na flacie lub kopingach bazujących na balansowaniu.

NIEZWYKLE LEKKA – waga hulajnogi ma ogromny wpływ na zadowolenie z jej użytkowania, szczególnie w przypadku młodych, początkujących osób. Prezentowana przez nas hulajnoga posiada aluminiową podstawę, dzięki czemu jest niezwykle lekka - 3kg, co pozwoli na wykonywanie nawet najbardziej wymagających ewolucji. Hulajnoga posiada najbardziej popularną wysokość, dzięki czemu dopasuje się praktycznie do każdego użytkownika

GUMOWE KÓŁKA – dzięki temu, że hulajnoga posiada małe, gumowe koła o płaskim profilu, jazda na niej jest komfortowa. Są zwrotne i bardzo łatwo się prowadzą. Posiadają dużą powierzchnię styku co zapewnia stabilność oraz dobrą przyczepność. Ponadto węglowa kierownica umożliwia obrót o 360 stopni. Pojazd jest niezwykle wytrzymały dzięki czemu nadaje się zarówno dla młodych jak i starszych osób.

ŁOŻYSKA ABEC9 – jak wiadomo, łożysko ma bardzo duży wpływ na to jaką prędkość będzie mogła rozwinąć hulajnoga a ponadto na sam komfort jazdy. Dzięki temu, że hulajnoga posiada wysokiej klasy łożyska – ABEC9, zapewnia większą precyzję, wydajność i możliwość osiągnięcia większej prędkości.

SPECYFIKACJA:

kolor: czarny

materiał: stal węglowa, aluminium

łożyska: ABEC-9

wytrzymałość: 100 kg

koła: gumowe

wymiary (dł/szer/wys):70x10x84 cm

system kompresji: HIC

długość podestu: 35cm 

waga: 3 kg

waga w opakowaniu: 3,90 kg

MOŻLIWOŚĆ OBROTÓW 360 STOPNI

Kierownica pozwala na swobodne wykonywanie obrotów o 360 stopni, a dodatkowo zastosowane poczwórne mocowanie pozwala na dynamiczniejszą jazdę.

Tagi: Hulajnoga wyczynowa ABEC-9 wzmocniona Pegi Gratis! tanio, Hulajnoga wyczynowa ABEC-9 wzmocniona Pegi Gratis! outlet sportowy, Hulajnoga wyczynowa ABEC-9 wzmocniona Pegi Gratis! promocja, Hulajnoga wyczynowa ABEC-9 wzmocniona Pegi Gratis! sklep online

5 Przedmioty