Mata do masażu akupresury czarna 65x41x2cm

50,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Mata do masażu akupresury czarna 65x41x2cm

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

MATA DO AKUPRESURY CZARNA

SZEROKIE ZASTOSOWANIE – wymiary pozwalają zarówno na wykonywanie masażu stóp, jak również pleców i innych partii ciała.

BEZPIECZNA – mały rozmiar kolców gwarantuje bezpieczny ucisk bez ryzyka podrażnień.

PRZENOŚNA – małe rozmiary rozetek pozwalają na łatwe zwinięcie maty i zabranie ją ze sobą w dowolne miejsce.

ELASTYCZNA – grubość maty sprawia, że ugina się pod ciężarem i dopasowuje do kształtu poszczególnych części ciała.

SPECYFIKACJA:

kolor: czarny
wymiary (dł/szer/wys): 65x41x2cm
waga: 418g
liczba rozetek: 230
liczba punktów ucisku na rozetce: 27
liczb punktów ucisku na całej macie: 6210

Dobre samopoczucie, jakie daje intensywny masaż, jest nie do przecenienia dla tych osób, które świadomie dbają o swoje zdrowie. Mata do akupresury umożliwia wykonanie we własnym zakresie prostych ćwiczeń, które zagwarantują poprawę krążenia i mogą wpłynąć na uśmierzenie bólu bądź innych dolegliwości. Przyrząd składa się z elastycznej poduszki, na której na trwale umieszczone zostało 230 rozetek, z których każda posiada 27 małych ostrosłupów. W sumie daje to ponad 6 tysięcy punktów ucisku i umożliwia masaż nie tylko stóp, ale również pleców, karku czy kończyn. Wystarczy wejść gołymi stopami na matę, aby już po chwili poczuć jej właściwości zdrowotne.

Matę można także częściowo zwinąć lub złożyć, aby powstała z niej poduszka, na której ułożymy kark bądź którąś z kończyn. Całkowicie rozwinięta na płaskim podłożu, stanie się za to przyrządem aktywnie masującym plecy, brzuch lub klatkę piersiową, jeżeli tylko łagodnie się na niej ułożymy. Intensywny ucisk, choć dla początkujących może się wydawać sporym do zaakceptowania wyzwaniem, zwiększa ukrwienie poszczególnych miejsc naszego ciała. Ma to pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu i przy zachowaniu odpowiedniego stylu życia, odżywiania oraz potrzebnej na co dzień dawki ruchu na świeżym powietrzu, może aktywnie przyczynić się do poprawy ogólnego samopoczucia.

Matę można zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Czy będzie to miejsce pracy, w którym podczas krótkiej przerwy wykonamy intensywny masaż stóp, czy sala treningowa, na której poza innymi ćwiczeniami, skorzystamy z zalet akupunktury, a może leśna polana bądź łąka w parku, gdzie poszukujemy chwil upragnionego relaksu. Wszędzie tam można w kilka sekund rozłożyć matę i natychmiast skorzystać z oferowanych przez nią dobrodziejstw. Przy korzystaniu z przyrządu masującego, należy jednak stosować zasady bezpieczeństwa. Przede wszystkim warto skonsultować się lekarzem, czy taki rodzaj aktywności jest dla nas wskazany. Maty nie powinny wykorzystywać osoby ze zmniejszoną krzepliwością krwi oraz stosujące leki przeciwzakrzepowe. Konsultacja z lekarzem, przed ewentualnym wykorzystaniem przyrządu, jest także zalecana dla tych osób, które posiadają wyjątkowo wrażliwą skórę bądź cierpią na różnego rodzaju dolegliwości obniżające jej wytrzymałość.

Tagi: Mata do masażu akupresury czarna 65x41x2cm tanio, Mata do masażu akupresury czarna 65x41x2cm outlet sportowy, Mata do masażu akupresury czarna 65x41x2cm promocja, Mata do masażu akupresury czarna 65x41x2cm sklep online

5 Przedmioty

Opis

Kolor
czarny
Waga
418g
Wymiar (dł.x szer. x wys.)
65x41x2cm