Piłka do ćwiczeń, fitness, gimnastyczna SMJ 85 cm czarna

69,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Piłka do ćwiczeń, fitness, gimnastyczna SMJ 85 cm czarna

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

Piłka gimnastyczna z technologią Anti burst

Piłka gimnastyczna do ćwiczeń ogólnorozwojowych, korekcji wad postawy i rehabilitacji kręgosłupa. Stosowana do treningów, fitnessu, do wzmacniania mięśni grzbietu i zwiększania ruchomości w stawach.
Piłka Anti-Burst pomaga zarówno z treningu ogólnorozwojowym, jak i w walce ze zbędnymi kilogramami. Jej gładka, elastyczna bryła znakomicie sprawdza się jako podparcie dla ciała w czasie wykonywania ćwiczeń równoważnych, które wzmacniają mięśnie, poprawiają koordynację ruchową i wspomagają czucie ciała w przestrzeni. Wystarczy kilka tygodni regularnych ćwiczeń na piłce Anti-Burst, by plecy były wyprostowane jak nigdy, Twoja postawa sprężysta, a ruchy płynne.

Wyglądasz i czujesz się młodziej!

To zasługa balansowania, skakania i siedzenia na piłce gimnastycznej Anti-Burst.

Już samo zastąpienie krzesła piłką wystarczy do tego, by wymusić automatyczny odruch ściągnięcia łopatek i wyrobić pożyteczny odruch prostego trzymania pleców.

Jesteś matką, która dba o zdrowie swoich pociech? Piłka Anti-Burst to znakomita pomoc w gimnastyce korekcyjnej dla najmłodszych. Jej rozmiar dobrany do wzrostu nie sprawia problemów nawet najmniejszym użytkownikom.

Wykonanie z przyjemnego w dotyku, wolnego od ftalanów, tworzywa PVC gwarantuje komfort i bezpieczeństwo korzystania z piłki. Ponadto powierzchnia piłki nie jest śliska, co wpływa na precyzję wykonywania ćwiczeń i eliminuje ryzyko ześlizgnięcia się z niej.

Wspólna zabawa piłka gimnastyczna daje dzieciom mnóstwo przyjemności, a dodatkowo pomaga w kształtowaniu prawidłowej postawy ciała.

Dzięki piłce gimnastycznej Anti-Burst możesz bez przeszkód uprawiać pilates - popularne ćwiczenia fitness wzmacniające ciało.

Piłkę wykonano z tworzywa o podwyższonej odporności na pękanie. W konstrukcji piłki zastosowano dodatkowe zabezpieczenie w postaci systemu ANTI-BURST - w przypadku przebicia, piłka nie wybucha, powietrze ulatuje z niej powoli i równomiernie, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i chroni przed bolesnym upadkiem.

Regularne ćwiczenia z piłką przynoszą ciału szereg korzyści:

- wzmacniają mięśnie i stawy
- rozgrzewają mięśnie i przygotowują do intensywnych ćwiczeń
- ułatwiają ćwiczenia rozciągające
- zwiększają ruchomość w stawach
- sprzyjają utrzymaniu prawidłowej postawy ciała

Piłka o średnicy 85 cm - przeznaczona dla osób o wzroście 180-189 cm.

Parametry:
Kolor: czarny

Średnica: 85 cm

Waga piłki: 1.4 kg

W komplecie pompka.

Tagi: Piłka do ćwiczeń, fitness, gimnastyczna SMJ 85 cm tanio, Piłka do ćwiczeń, fitness, gimnastyczna SMJ 85 cm outlet sportowy, Piłka do ćwiczeń, fitness, gimnastyczna SMJ 85 cm promocja, Piłka do ćwiczeń, fitness, gimnastyczna SMJ 85 cm sklep online

4 Przedmioty