Dysk Poduszka sensomotoryczna z pompką czarna

29,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Dysk Poduszka sensomotoryczna z pompką czarna

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

PODUSZKA SENSOMOTORYCZNA Z POMPKĄ

ŁATWA W PRZECHOWYWANIU I TRANSPORCIE – poduszka po spuszczeniu z niej powietrza zajmuje bardzo mało miejsca, co sprawia, że jest wygodna w przechowywaniu, a także w transporcie; można bez problemu zabrać ją ze sobą na wyjazd.

DLA OSÓB W KAŻDYM WIEKU – poduszka jest idealna dla wszystkich osób niezależnie od wieku i płci; kryterium zastosowania jest jedynie wzrost oraz indywidualne możliwości w zakresie wykonywania poszczególnych rodzajów ćwiczeń. Doskonale nadaje się do ćwiczeń w ciąży.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE – poduszka z powodzeniem może być używana w klubach fitness, w domach, w biurach, w ośrodkach rehabilitacyjnych czy w fizjoterapii.

PRAKTYCZNA – specjalnie zaprojektowana poduszka z dwóch stron posiada wypustki, dzięki czemu można wykonywać różnorodne ćwiczenia w zależności od potrzeb i upodobań; oszczędność miejsca i wydatków; piłka typu 2 w1.

SPECYFIKACJA:
kolor poduszki: czarny
materiał: PVC
średnica: 34cm
waga zestawu: 910g

W ZESTAWIE:
poduszka sensoryczna
pompka z igłą

Tagi: Dysk Poduszka sensomotoryczna z pompką czarna tanio, Dysk Poduszka sensomotoryczna z pompką czarna outlet sportowy, Dysk Poduszka sensomotoryczna z pompką czarna promocja, Dysk Poduszka sensomotoryczna z pompką czarna sklep online

5 Przedmioty

Opis

Materiał
PCV
Kolor
czarny
Waga
910g
Średnica
34 cm