Gumy, zestaw gum do ćwiczeń rehabilitacji fitness - 5szt GC6242

25,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Gumy, zestaw gum do ćwiczeń rehabilitacji fitness - 5szt GC6242

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

ZESTAW 5 GUM DO ĆWICZEŃ

ROZGRZEWKA, TRENING I ROZCIĄGANIE – gumy aktywują mięśnie całego ciała, zarówno powierzchowne jak i głębokie, możemy dzięki nim rozgrzać ciało przed ćwiczeniami jak i zrobić cały trening, rezultaty będą równie dobre jak podczas treningu z ciężarem. Po zakończeniu ćwiczeń możemy również rozciągnąć się po treningu, co jest bardzo ważne - zmniejsza ryzyko kontuzji.

5 STOPNI OPORU – im wyższy stopień oporu – im grubsza guma i bardziej ją naciągasz tym lepiej ćwiczenia wpłyną na rozwój i przyrost mięsni. Podczas treningu nasze ciało się wzmacnia, ale również poprawia się mobilizacja stawów. Z treningu na trening możemy starać się korzystać z mocniejszych gum i obserwować swój progres.

DUŻE KORZYŚCI - regularny trening pomaga zachować jędrne ciało, zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia z gumami poprawiają gibkość, zwiększają zakres ruchu i wysmuklają ciało. Korzystnie również wpływają na układ oddechowy oraz zwiększają wytrzymałość mięśniową; poprawiają gęstość kości, dlatego są ważne podczas walki z osteoporozą.

KOMPAKTOWE WYMIARY – gumy znajdują się w dołączonym do zestawu pokrowcu, dzięki czemu możemy je bezpiecznie przechowywać i zabrać ze sobą np. na trening, w plener czy w podróż - zajmują niewiele miejsca.

SPECYFIKACJA:

- materiał: lateks;

- wymiary gumy (dł/szer): 31/5cm;

- wymiary pokrowca (szer/wys): 11/18cm;

- waga zestawu: 120g.

Tagi: Gumy, zestaw gum do ćwiczeń rehabilitacji fitness tanio, Gumy, zestaw gum do ćwiczeń rehabilitacji fitness outlet sportowy, Gumy, zestaw gum do ćwiczeń rehabilitacji fitness promocja, Gumy, zestaw gum do ćwiczeń rehabilitacji fitness sklep online

6 Przedmioty