Koło wałek podwójny do ćwiczeń

25,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Koło wałek podwójny do ćwiczeń

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

PODWÓJNE KÓŁKO WAŁEK DO ĆWICZEŃ + MATA

- antypoślizgowe uchwyty

- podwójne kółka

- mata pod kolana GRATIS

SPECYFIKACJA

wymiary wałka (szer/wys): 31x15cm

wymiary maty (szer/dł/gr): 17x33,5x0,5cm

waga: 850g

W ZESTAWIE: wałek, mata pod kolana GRATIS

Podwójny wałek do ćwiczeń. Idealny do treningu mięśni brzucha, grzbietu, ramion oraz mięśni klatki piersiowej. Sprawdza się również przy ćwiczeniach rehabilitacyjnych oraz korekcyjnych. Doskonały zarówno do siłowni jak i do użytku domowego.

Posiada antypoślizgowe, neoprenowe uchwyty. Ćwiczenia z wałkiem doskonale wzmacniają ogólną kondycję. Bardzo prosty w użytku. Kółka można rozsunąć, dzięki czemu całość będzie bardziej stabilna, a ćwiczenie łatwiejsze.
Jak to działa?

Ćwiczenia z wałkiem polegają na przesuwaniu kółka po podłożu do przodu - jak najdalej - a następnie powrotu do pozycji wyjściowej. Ćwiczyć można w pozycji stojącej, siedzącej, a także klęcząc na kolanach. Aby zabezpieczyć kolana przed odciskami, w zestawie specjalna podkładka!
Dlaczego ćwiczenia z użyciem wałka są tak skuteczne i przynoszą efekty?

Trenując, zmuszasz do wysiłku mięśnie głębokie, przykręgosłupowe, grzbiet oraz brzuch.

Dzięki temu krótszy wysiłek daje niewiarygodne rezultaty. Co więcej, kształtują się również Twoje ramiona i klatka piersiowa.

Dla wygody użytkowania w zestawie dostaniesz matę pod kolana - GRATIS. Zapobiegnie ona siniakom i bólu, który mógłby Cię zniechęcić do dalszej pracy nad swoim ciałem.

Aby trenować w domu, nie potrzebujesz wielkiej przestrzeni ani specjalnego pomieszczenia do przechowywania dużych sprzętów. Wałek do ćwiczeń to przyrząd o małych gabarytach, więc znajdziesz dla niego miejsce.

Co najważniejsze, pozwoli Ci szybko i bezpiecznie wzmocnić mięśnie, poprawić sylwetkę i schudnąć, i to niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z aktywnością fizyczną, czy też ćwiczysz od dłuższego czasu, gdyż jest niezwykle intuicyjny, prosty w użyciu.

Tagi: Koło wałek podwójny do ćwiczeń tanio, Koło wałek podwójny do ćwiczeń outlet sportowy, Koło wałek podwójny do ćwiczeń promocja, Koło wałek podwójny do ćwiczeń sklep online

23 Przedmioty