Wiatrak wentylator samochodowy 12V

29,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Wiatrak wentylator samochodowy 12V

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie. Skontaktuj się z nami w sprawie dostępności.

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

Fabrycznie nowy wentylator zasilany napięciem 12V to niezastąpione urządzenie w samochodach, autobusach, samochodach ciężarowych, ciągnikach rolniczych i wszelkich innych pojazdach podczas upalnych dni. Wystarczy podłączyć wentylator do gniazda zapalniczki samochodowej 12V aby cieszyć się odrobiną ochłody w gorące dni.

Cechy produktu:

Świetnie sprawdzi się w każdym samochodzie nie wyposażonym w klimatyzację - pomoże przetrwać we wnętrzu pojazdu w nawet najbardziej upalne dni.
Zastosowanie dużego śmigła i mocnego silnika sprawiło, że wiatrak wytwarza dużą siłę nawiewu przy umiarkowanej głośności.
Zasilany jest z gniazdka zapalniczki samochodowej 12V, a długi kabel zasilający pozwala na bezproblemowe podłączenie wentylatora do prądu w każdym miejscu samochodu.
Posiada możliwość regulacji kąta nachylenia śmigła oraz włącznik/wyłącznik nawiewu.
Można go wygodnie zamocować w samochodzie (np. na szybie) za pomocą dołączonej mocnej przyssawki.
Można go zabrać np. na ryby, na camping, do namiotu, na łódkę itp. Wystarczy mieć pod ręką standardowe gniazdo zapalniczki 12V!
Śmigło osłonięte jest estetyczną siatką zabezpieczającą.

Średnica wiatraka: 14cm

Długość kabla: ok. 160cm

Zapakowany w solidne i estetyczne kartonowe pudełko.

Tagi: Wiatrak wentylator samochodowy 12V tanio, Wiatrak wentylator samochodowy 12V outlet sportowy, Wiatrak wentylator samochodowy 12V promocja, Wiatrak wentylator samochodowy 12V sklep online

2 Przedmioty