Pompka elektryczna do materacy, pontonów AC/DC 12V/220V

34,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Pompka elektryczna do materacy, pontonów AC/DC 12V/220V

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

ELEKTRYCZNA POMPKA DO MATERACY AC/DC

KOŃCÓWKI W ZESTAWIE – w zestawie znajdują się trzy różne końcówki, dzięki czemu pompka ma uniwersalne zastosowanie. Sprawdzi się do napełniania materacy, piłek, pontonów, basenów i dmuchanych zabawek.

KOMPAKTOWE ROZMIARY – pompka jest niewielka i lekka. Można ją bez problemu schować w bagażniku lub w szafie, kiedy jej nie używamy. Nie zajmuje dużo miejsca – można ją zabrać na camping czy nad jezioro.

DWA RODZAJE ZASILANIA – pompkę można podłączyć do gniazdka sieciowego 220-240V i korzystać z niej w domu, można również zabrać ją ze sobą w podróż i w razie konieczności zasilać ją z gniazdka zapalniczki samochodowej.

DWIE FUNKCJE – za pomocą pompki można w szybki sposób nie tylko napompować akcesoria dmuchane, ale również w razie potrzeby wypompować z nich powietrze.

SPECYFIKACJA:

moc: 100W
zasilanie: 220-240V / 12V
max. czas pracy: 20 minut
przepływ powietrza: 20 L/min
ciśnienie: 6000psi
długość przewodów: ~150cm
wymiary (dł/szer/wys): 11,5/10/11cm
średnice końcówek: 0,6/1,1/1,7cm
waga zestawu: 290g
waga z opakowaniem: 370g

W ZESTAWIE:
- pompka
- 3x końcówki
- zasilacz sieciowy
- zasilacz do gniazda zapalniczki

Uniwersalna w zastosowaniu pompka elektryczna to urządzenie, które dobrze jest mieć w każdym domu. Nie zajmuje dużo miejsca, więc można ją bez problemu przechowywać w szafie, kiedy jest nieużywana. Pompka AC/DC posiada aż 3 różne końcówki (średnica 0,6/1,1/1,7cm), dzięki czemu można wykorzystać ją do nadmuchiwania wielu różnych dmuchanych akcesoriów, jak materace, piłki, pontony, zabawki dmuchane, baseny. Pompka do materacy jest bardzo solidnie wykonana, dzięki czemu będzie służyć bezawaryjnie długie lata.

Pompkę elektryczną można wykorzystać zarówno w domu, jak i podczas wycieczek (bez problemu zmieści się w bagażniku czy w plecaku). Mimo swoich niewielkich rozmiarów i małej wagi, jest bardzo wydajna. Pompkę do materacy możemy podłączyć w domu do gniazdka sieciowego 220-240 Vi nadmuchać dzieciom piłki lub materac dla niezapowiedzianych gości. Możemy również korzystać z niej na campingu – wystarczy podłączyć ją do gniazdka zapalniczki samochodowej i już jest gotowa do pracy. Z pomocą pompki AC/DC w szybki sposób napełnimy ponton nad jeziorem czy materac do spania pod namiotem.

Pompka do materacy posiada dwie funkcje. Można nią nie tylko w szybki i prosty sposób napełnić akcesoria dmuchane, ale również w razie konieczności szybko wypompować z nich powietrze. Pompka elektryczna z akcesoriami zapakowana jest w estetyczne pudełko, dzięki czemu sprawdzi się również jako przydatny prezent dla bliskiej osoby. Pompka AC/DC to produkt, który przyda się każdemu, jest to więc gwarancja bardzo udanego upominku.

Tagi: Pompka elektryczna do materacy, pontonów AC/DC tanio, Pompka elektryczna do materacy, pontonów AC/DC outlet sportowy, Pompka elektryczna do materacy, pontonów AC/DC promocja, Pompka elektryczna do materacy, pontonów AC/DC sklep online

5 Przedmioty