Kompresor samochodowy pompka do roweru, piłek 12V Xtrobb 21866

99,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-5 dni.

Kompresor samochodowy pompka do roweru, piłek 12V Xtrobb 21866

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie. Skontaktuj się z nami w sprawie dostępności.

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Prawo zwrotu

KOMPRESOR SAMOCHODOWY 12V

WBUDOWANY PANEL STEROWANIA - wyposażony w manometr, wyłącznik i latarkę. Bardzo prosty w obsłudze i kompaktowy. Niezbędny wszędzie tam gdzie ilość miejsca jest ograniczona. Dodatkowo wyposażony w wygodny, wybudowany uchwyt co znacznie ułatwia jego przemieszczanie. Elektroniczny manometr z wyświetlaczem wyłącza kompresor osiągnięciu zadanego ciśnienia.

WYRAŹNY WYŚWIETLACZ LCD - kompresor samochodowy posiada wyświetlacz LCD. Z wyświetlacza odczytasz ciśnienie (w 2 jednostkach PSI i BAR) co pozwala na jego aktualnego monitorowanie w oponach oraz ustawianie maksymalnej wysokości odpowiedniej dla Twoich opon. Znacznie ułatwia to precyzyjne pompowanie.

UNIWERSALNY - dodatkowo do zestawu dołączone są trzy końcówki więc kompresor samochodowy może być wykorzystywany nie tylko do pompowania opon, ale również do pompowania: materacy, piłek, pontonów czy basenów.

SAMOCHODOWY – pompka posiada przewód DC 12V o długości 2,8m, oraz wąż ciśnieniowy o długości 47 cm, zakończony zaciskową końcówką do pompowania kół samochodów i motocykli. Urządzenie posiada również latarkę, dzięki której podczas nocnej awarii nie zabraknie Ci światła.

SPECYFIKACJA:
kolor: czarny
materiał: ABS + metal
maksymalne ciśnienie: PSI: 150, bar: 10
liczba tłoków:1
długość przewodu pompującego: 47 cm
długość przewodu zasilającego: 280 cm
moc: 120 W
napięcie: 12 V
maksymalny ciągły czas użytkowania: 20 min
wymiary: 15 x 25 x 7,5 cm
waga: 834 g
waga w opakowaniu: 1,070 kg

W ZESTAWIE:
1 x kompresor
2 x bezpiecznik
3 x końcówki pompujące

Kompresor samochodowy to urządzenie, które służy do pompowania powietrza w oponach samochodowych. Jest to ważne narzędzie, które umożliwia utrzymanie właściwego ciśnienia w oponach, co ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy, wydajności paliwowej i trwałości opon.

Tagi: Kompresor samochodowy pompka do roweru, piłek 12V tanio, Kompresor samochodowy pompka do roweru, piłek 12V outlet sportowy, Kompresor samochodowy pompka do roweru, piłek 12V promocja, Kompresor samochodowy pompka do roweru, piłek 12V sklep online

2 Przedmioty